Time оголосив «Людиною року» Ілона Маска, а «Героями року» — розробників вакцин

Впливовий американський журнал Time оголосив «Людиною року» американського бізнесмена, інженера  і засновника компаній Tesla та SpaceX Ілона Маска. «Героями року», на думку видання, є розробники платформи вакцин на основі мРНК.

У понеділок, 13 грудня, видання оголосило переможців одразу чотирьох номінацій: «Людина року», «Герої року», «Атлет року», та «Артист року».

Головну відзнаку ㅡ «Людина року» ㅡ отримав Ілон Маск за «вплив, який небагато людей мали на життя Землі та, можливо, за її межами».

«У 2021 році Маск став не тільки найбагатшою людиною світу, а й, можливо, найбагатшим прикладом масових змін у нашому суспільстві … Таким же провокаційним як є його бачення, це його особистість…», ㅡ зазначають у Time.

«Героями року» за версією Time стали науковці Кіззмекія Корбетт, Барні Грем, Каталін Каріко та Дрю Вайсман, які досягли надзвичайного прориву, представивши дослідження технології мРНК, що стала основою для створення вакцин проти коронавірусу.

Особливість технології мРНК полягає в тому, що вона використовує тільки генетичну послідовність вірусу або його конкретної частини. Можливість виробляти вакцини цього типу вважають значним кроком у медицині.

Відзнаку «Артист року» отримала 18-річна американська співачка Олівія Родріґо, яка цього року здобула всесвітню популярність зі своїм альбомом Sour.

«Атлетом року» за версією Time стала американська гімнастка, чотириразова олімпійська чемпіонка Сімона Байлз.

Раніше на Muse – Маск може стати людиною, яка покінчить із голодом на Землі – якщо погодиться з планом ООН

Коментарі

вгору