Гобітхіл офіційно відкриється на початку літа. Його творець підкреслює, що це не туркомплекс, а справжнє місто-країна, в якому будуть свої атрибути, від герба, Конституції і паспорта до валюти, війська і преси. І в ньому можна буде оселитися.
Усі фото – Facebook/Boiechko
Неймовірний проект в столиці Гуцульщини – на Верховині в Івано-Франківській області – буде ще і еко-поселенням, де буде роздільне збирання та утилізація відходів. Творець Гобітхіл (Hobbithill, – звичайно ж, на честь гобітів з «Володаря кілець» Джона Р. Р. Толкіна) Андрій Боєчко каже, що головне завдання проекту – «витягнути дітей з інтернету і затягнути в природу».
У місті-країні буде цілий ряд атрибутів держави: герб; гімн; прапор; валюта; Конституція; Декларація про Незалежність від орків; обрана влада; митниця; жандармерія; військо; шрифт; символи; правила; суд; преса; пошта. Кожен мешканець Гобітхіла матиме паспорт гуцульського Гобіта.
Однак «Єдиною домінуючою релігією Гобітхіла є любов до України, збереження та відтворення традицій жителів карпатських гір та віра в добро. До уваги «дотепників» – ми будуємо не державу, а казкову українську країну!», – говорить Андрій Боєчко.
«В містечку працюватиме колиба, санна та лижна траси, траса для зорба, тарзанка і багато інших атракцій для дітей. На полянах і в лісах навколо Гобітхіла ростуть гриби, ягоди, трави, квіти, дерева і кущі. В Гобітхілі працюватимуть майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів (звичайно, трохи згодом). Там ми навчатимемо наших дітей традиційним карпатським ремеслам.
В місті постійно працюватимуть спортивні та туристичні інструктори. Окремою окрасою міста стане озеро з форелями та осетрами.
Мешканці Гобітхіла є власниками свого міста і всього, що є на його території.
Ми встановлюємо в Гобітхілі найсучаснішу систему септиків та вводимо обов’язкове сортування сміття. Поліетиленові пакети в місті використовувати заборонено», – також розповідає автор на своїй сторінці.
Перші 10 гобітських криївок будуть готові до прийому гостей з 15 червня. У частині з них будуть постійні жителі, частину здадуть в оренду. Ще 10 кріївок планируют завершити до 15 липня. А восени планується відкрити третю чергу жител.
Читайте також на Muse – Календар страху, або вкрадений час: поет Поль Гранек осмислив епідемію в мультимедійному проекті Covetry.
Коментарі