Фанат книг Толкіна в Італії став «хоббітом» і побудував екологічний «Шир»

Нікола Джентіле, італійський кондітер, настільки поринув у магічний світ творів знаменитого автора «Хоббіта» і «Володаря кілець», що вирішив жити як хоббіт. Для цього він купив пару гектар землі в регіоні Абруццо на Адріатичному узбережжі Італії, побудував там свій «Шир», де є будиночок хоббіта для його родини.

Тепер в провінції Кьети, у села Буккьяніко, є поселення, де збираються такі ж фанати «Володаря кілець», повідомляє The Guardian. І до речі, там традиційно проводять один з найстаріших фестивалів Європи, який налічує вже понад 500 років: його учасники одягаються в середньовічний одяг, готують традиційну їжу, співають старовинні пісні. Нікола з друзями, одягненими в ельфів, магів, хоббітів і гномів навіть в цьому серпні зробив 200-кілометрову подорож, щоб кинути кільце в жерло Везувію.

«Протягом цих сотень кілометрів ми перестрівали багато людей. Незнайомі люди з вулиці відчиняли нам двері своїх домівок, годували нас, пропонували ночівлю та душ. Що це, як не магія?» – каже Нікола Джентіле.

Джентіле розвиває ідею, – хоче побудувати там печеру гномів, лігво дракона і великий будинок Більбо Беггінса, і збирає на це гроші краудфандінгом. Він передбачає, що буде запрошувати туди туристів, але називати поселення Широм не дозволяють авторські права: місце носить назву Контеа Джентіле.

Поселення буде повністю екологічним, з використанням сонячної енергії. Більш того, Нікола Джентіле вважає, що його ідєя — не просто ігрова реконструкція, а послання світу про небезпеку забруднення природи і зміни клімату.

Раніше на Muse – У серці Карпат будують казкове місто-країну Гобітхіл: там можна буде жити

Коментарі

вгору