У Південній Африці сніг і морози – там, де їх найменше чекали

За останні дні в Південно-Африканській Республіці (ПАР) зафіксували 19 температурних і кліматичних рекордів, наприклад, падіння температури повітря до мінус 10 градусів Цельсія. Такє в цих місцях булодуже давно або не було взагалі ніколи, в поєднанні зі снігом падіння температури стало мало не катастрофою, і це, за прогнозами, триватиме ще не менше тижня.

Незвичайні природні явища відбуваються вже близько тижня, 23 липня в протягом доби в ПАР зафіксували 19 рекордно низьких показників температури. Втім, подібні холоди тут вже бували. Наприклад, в місті Кімберлі показники були рекордними за останні 10 років: температура опустилася до -9,9°С, в місті Вармбад Тувумби зафіксували -5,6°C ㅡ ​​попередній рекорд для міста в -5,5°C реєстрували ще 6 липня 1 964-го. У Йоганнесбурзі температура знизилася до -7°С, попередній рекорд в цьому місті зафіксували 19 липня 1995 року — мінус 6,3°С, пише The South African.

Більшість місцевих жителів, особливо діти, взагалі ніколи не бачили снігу. Частина доріг вже перекрита, і сніг продовжує йти.

Раніше на Muse – Климатический парадокс: снижение выбросов из-за COVID-19 вызвало потепление

Коментарі

вгору