День антиселфі. Херсонські музейники нагадали про російське пограбування, знявшись у пустих залах

Традиційно в останню середу січня оголошується День музейного селфі – відвідувачі радісно фотографуються поруч з улюбленими експонатами. Але у Херсонському обласному краєзнавчому музеї усі експонати вкрадені окупантами з росії. Про це нагадали співробітники музею своєю акцією.

«У 2023 році ми оголошуємо в Херсонському обласному краєзнавчому музеї нову акцію – День антиселфі. Адже ні відвідувачів, ні експонатів ми не побачимо у музейних залах ще тривалий час.
На світлинах – наші співробітники і волонтери біля пустих вітрин. Кожен обрав місце, де «жив» його улюблений музейний предмет.
День антиселфі у музеї – це протест проти війни і тих, хто намагається вбивати не тільки людей, але й нашу пам’ять. Сподіваємося, що наші музейні предмети повернуться додому. Віримо в ЗСУ і перемогу! – йдеться у допису працівників музею.

Здається, коментарі зайві.

Нагадаємо, що російські військові при втечі на прикінці листопада повністю вкрали виставкову експозицію з Херсонського краєзнавчого музею, яку музейники збирали понад сто років. Що рашисти залишили по себе, можна побачити, наприклад, у цьому репортажі «Суспільного».

Відео — Суспільне. Новини

Раніше на Muse – Ми — світлі люди. Олександр Якимчук презентував фотовиставку «Війна мине. І буде весна»

Коментарі

вгору