В українських потягах з’явилися онлайн-бібліотеки: можна читати офлайн

Укрзалізниця запустила в тестовому режимі онлайн-бібліотеки у поїздах далекого сполучення та швидкісних поїздах Інтерсіті+. Користуватися бібліотекою можна навіть без наявності Інтернету, що важливо, тому що в дорозі покриття часто пропадає.

Скористатись бібліотекою може кожен пасажир за посиланням або за допомогою інформаційних наліпок з QR-кодом у вагонах поїздів. Після сканування коду почнеться завантаження застосунку на базі операційних систем iOS або Android, а якщо його вже встановлено, то посилання спрямує безпосередньо до каталогу LibrariUZ. Це партнерський проєкт «Укрзалізниці» з онлайн-бібліотекою Librarius.

«Тепер пасажир зможе читати і слухати як онлайн, так і без підключення до інтернету, що дуже важливо в дорозі, де зв’язок не завжди стабільний. Увесь представлений контент — легальний, а переважна більшість книжок – українською мовою. Крім того, є ще великий асортимент літератури англійською мовою, який постійно поповнюється, а в найближчих планах у нас — довести кількість книжок у каталозі до десяти тисяч», – зауважив засновник проєкту Librarius Антон Мартинов.

Раніше на Muse – В Украине запустили цифровую библиотеку на тысячи книг с защитой от пиратов

Коментарі

вгору