NASA відправить в космос корабель, щоб він врізався в астероїд

Це зроблять для того, щоб перевірити теорію, чи може космічний корабель змінити траєкторію астероїда в глибокому космосі. І у майбутньому таким чином можна буде відвертати астероїді чи інші космічні об’єкти від зіткнення з Землею.

23 листопада NASA (National Aeronautics and Space Administration, аерокосмічне агентство США) планує відправити із бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії у космос корабель SpaceX Falcon 9, зонд з якого має врізатися в астероїд. Корабель полетить до системи астероїдів Didymos, що складається з Дідімоса та супутника Діморфоса. Зонд з корабля має врізатися саме в Діморфоса. Ці астероїди не загрожують нашій планеті, однак перебуватимуть у межах видимості земних оптичних телескопів.

Після цього експерименту місія Європейського космічного агентства Hera проведе дослідження, як змінилася траєкторія астероїда через кілька років після зіткнення, пише CNN. Можливо, у подальшому земляни зможуть таким чином захищати свою планету від зіткнення з небезпечними космічними тілами.

Раніше на Muse – Кров, піт та сльози астронавтів допоможуть будувати житло на Марсі

Комментарии

вверх