Одеський скульптор створив фонтан до 300-річчя Григорія Сковороди

Композиція фонтану єднає кілька сполучених судин, у центрі – овальний об’єкт заввишки майже 4 метри. Його створив художник та скульптор Михайло Рева.

Як повідомив Михайло Рева, він завершив виготовлення останньої посудини для фонтану, присвяченої 300-річчю видатного українського філософа Григорія Сковороди. Фонтан встановлять у липні (на Івана Купалу) у селі Сковородинівка під Харковом, на території меморіального музею-заповідника, де похований Григорій Сковорода.

«Сьогодні я закінчив «Не рівну всім рівність». У його концепції люди є судини і всі вони різні. Але кожен бере стільки божественної суті — наскільки може наповнити свою судину. Нині у нас непростий час. Але якщо ми наповнюватимемо себе надією на Мир і Любов, зло відступить», — зазначив скульптор.

Додамо, що Михайло Рева відомий завдяки цілій низці скульптурних робіт, встановлених в Одесі та інших містах. Одна з найвідоміших його скульптур – саме фонтан «Початок початків» у Грецькому парку Одеси (на фото нижче).

Раніше на Muse – Художник представив у Центральному парку Нью-Йорка скульптуру у вигляді золотого куба за $11,7 мільйона

Коментарі

вгору