19-річний українець Юрій Захарєєв став новим чемпіоном світу з боксу 2021 року (відео)

У фінальному бою на чемпіонаті світу з боксу у Белграді український боксер із села під давнім Аккерманом Юрій Захарєєв переміг росіянина Вадима Мусаєва. Усі судді віддали перемогу українцю.

Його вже звуть «вундеркіндом» бокса. 19-річний спортсмен із села Андріївка Білгород-Дністровського району Юрій Захарєєв став переможцем чемпіонату світу 2021 року з боксу, який пройшов у Белграді.

Бій у категорії до 71 кг був непростим, проте завоював перемогу над суперником Вадимом Мусаєвим з Росії. Юрій Захареєв домінував на рингу, що позначилося на записках суддів за підсумками бою. До того, у півфіналі турніру Юрій Захарєєв впевнено переміг боксера з Азербайджану Сархана Алієва з таким же рахунком 5:0.

Раніше на Muse – У України на Паралімпіаді вже 10 золотих медалей і 4-е місце за кількістю нагород