Оздоровчий сезон воєнного часу: в Одесі під кінець літа відкрили міські пляжі

Пляжний сезон, якого, як багато хто думав, цього року вже не буде, все ж таки розпочався – не дивлячись ні на що, попри війну. Його називають оздоровчим. Влада відкрила наразі 6 пляжів у межах Одеси, але обіцяють зробити доступними деякі інші – після обстеження та підготовки. Але є певні обмеження.

Спершу сьогодні, 12 серпня, в Одесі відкрили таки пляжі:

  • пляж Калетон
  • Інклюзивний пляж
  • муніципальний пляж (район 14 ст. В. Фонтану)
  • пляж «Ікра»
  • пляж «Чайка»
  • муніципальний пляж (район 10 ст. В. Фонтану)

Там дозволено перебування людей з 08:00 до 20:00.

Голова ОВА Олег Кіпер, який спільно з командувачем оперативним стратегічним угрупуванням військ «Одеса» підписав наказ про доступ людей до моря, повідомив, що перелік з часом буде доповнюватися, по мірі проходження перевірок.

Також він розповів про обмеження. Зокрема, під час повітряної тривоги, при виявленні підозрілих предметів, під час шторму від 2-х балів, на берегових спорудах (пірсах, траверсах, хвилеломах), поза межами зон для купання перебування людей заборонено.

На відкритих зонах для купання обов’язкова наявність рятувального човна та захисних сітчастих огорож від вибухонебезпечних предметів. Вихід до акваторії Чорного моря будь-якого плавзасобу, окрім рятувальних служб заборонено.

У разі необхідності мають бути організовані обстеження водолазною службою підводної та надводної акваторії Чорного моря. Щоденно передбачене прибирання узбережжя за відсутності надзвичайної ситуації (хороші правила й для мирного часу).

На випадок повітряної тривоги поруч є укриття. Місця їхнього розташування вказані на інформаційних табло пляжів. За словами мера Одеси Геннадія Труханова,  пляжі, що не пройшли перевірку, небезпечні для відвідування.

Раніше на Muse – Виставка «Одеський біт»: фрагменти мирного життя посеред міста під ударами ворога

Коментарі

вгору