Український фотощоденник: надсилайте фотографії, відео та малюнки, які документують зміни у житті після початку війни в Україні

24 лютого 2022 з початком бойових дій на території нашої держави змінилось життя усіх українців. Війна тим чи іншим способом торкнулась кожного і дала зрозуміти, що як раніше життя вже ніколи не буде. Але ми – українці, ми віримо у нашу перемогу. Нам дуже важливо показати усьому світу, що війна – це найжахливіший порок людства, який несе за собою біль, страждання та велике горе.

Фото Миколи Тимченко

«Український фотощоденник» – це незалежний і політично нейтральний проект, який дозволяє всім мешканцям України завантажити фотографії, відео та малюнки в спільний альбом.

Проект розраховано на кілька етапів.

  • На першому відбувається накопичування світлин на спеціальному сайті: https://www.ukrainianphotodiary.org/;
  • другий етап – розповсюдження інформації про проект у ЗМІ;
  • третій передбачає організацію фото показів, виставок в українських, а також європейських містах,
  • четвертий етап – збір благодійних внесків постраждалим від російсько-української війні.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу українським школам-інтернатам для незрячих дітей, поодиноким матерям-переселенцям.

Усі фотоматеріали захищені авторським правом, вони не можуть бути завантажені, скопійовані або передані третім особам без дозволу власника світлин. Якщо ви документуєте на камеру зміни життя українців під час війни, ми з нетерпінням чекаємо на ваші світлини!

Більше фотографій ви зможете подивитися за посиланням: https://www.ukrainianphotodiary.org/.

Ви можете завантажити фотографії самостійно, або написати засновнику проекту, Patrick Lüthy: [email protected], або куратору проекту в Україні — Майя Макеева: [email protected].

Долучайтесь!

Тут представлена низка фотографій з тих, що вже надіслали люди з різних місць України у рамках цього фотопроекту.

09.04.2022 The first days after the de-occupation of the city. There may still be people alive under the rubble. The State Emergency Service is working
George Kostenkov
Iryna Semko

Раніше на Muse – Спотворення дійсності. Прикмети війни у мирній Одесі

Коментарі

вгору