Бенксі допоможе Україні грошима, продавши трафарети своїх робіт

Кошти, зібрані від продажу скрін принтів, будуть спрямовані благодійному фонду Legacy of War. На них закуплять машини швидкої допомоги та авто, на яких здійснюють евакуацію людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку та поранених цивільних на Донбасі.

Бенксі намалював 50 трафаретів своїх робіт, щоб зібрати гроші на допомогу Україні. У своєму Instagram художник оголосив розпродаж художнього принта картини з мишею. Одна така робота з підписом Бенксі коштує 5000 фунтів. На кожну роботу художник наніс подряпини ножем для піци. Усього продадуть 50 робіт.

Щоб взяти участь у розпродажі, потрібно зареєструватися на сайті проєкту до 16 грудня. Після цього комп’ютер обере 50 покупців з усіх, хто зареєструвався.

На виручені гроші закуплять машини швидкої, автівки для евакуації людей з обмеженими можливостями генератори, газові обігрівачі та сонячні панелі для громад, які стикаються з жорстокою зимою без електрики. Крім того, команда підтримає прихистків у Києві для жінок та ЛГБТК-спільноти.

Додамо, що після того, як Бенксі створив сім муралів у різних місцях України, включно з Києвом та Ірпенем, у Ірпені йому надали статус почесного громадянина міста.

Раніше на Muse – Бенксі створив дві нові роботи в Бородянці – чому це важливо

Коментарі

вгору