Як створити свій NFT-токен та виставити його на продаж: 5 простих кроків

У наші дні більшість творчих людей вже знають, що таке NFT та як токени можуть допомогти монетизувати свою творчість. Muse вже розповідав, що таке NFT (Non Fungible Token, або невзаємозамінний токен) і як він може принести користь власнику. Тепер з’явилася проста інструкція, як створити свій власний NFT і виставити його на продаж.

NFT-токен – вже не щось надзвичайно складне та далеке, цим інструментом монетизації творчості користуються, і дуже успішно, у всьому світі, в тому числі й в Україні. Покрокову інструкцію про те, як створити NFT та виставити його на продаж на профільному ресурсі, створили журналісти видання Ain.ua. Автори публікації стверджують, що на весь процес ви витратите трохи більше 10 хвилин. Всі події укладаються в 5 кроків. Отже.

Крок 1. Оберіть, що будете токенізувати

Токенізувати можна також аудіо, відео, 3D-моделі… Будь-які файли, які можна конвертувати у формати PG, PNG, GIF, SVG, MP4, WEBM, MP3, WAV, OGG, GLB та GLTF (ці формати підтримує платформа OpenSea, на якій будемо створювати та розміщувати свої NFT).

Крок 2. Завантажуємо MetaMask

MetaMask – це захищений Ethereum-гаманець. Він повністю безкоштовний і дозволяє купувати, продавати та зберігати токени, у тому числі NFT.

Крок 3. Створіть акаунт на OpenSea

OpenSea – це один з найбільших NFT-маркетплейсів у світі. На платформі можна створювати, колекціонувати, продавати та купувати NFT.

Крок 4. Створюємо NFT

Створення за допомогою форми інтуітивно зрозуміле, процес включає 8 простих пунктів.

Крок 5. NFT створено, виставляємо його на продаж

Для цього треба скористатися маркетплейсом OpenSea.

Більш детально – в оригінальній публікації Ain.ua.

Раніше на Muse – Все пишут об ажиотаже по NFT-токенам в мире искусства. Что это и как работает?

Коментарі

вгору